Listopad

V měsíci listopadu na nás čekalo hodně učení. Ale stihli jsme při tom i spoustu dalších věcí. Nejprve povídání o správné péči o naše zuby. Potom nás navštívila paní, která přivezla do školy zvířátka a řekla nám, co je to zooterapie. Všechna zvířátka jsme si mohli pohladit a prohlédnout. Pak přišel „bramborový týden“. To jsme si povídali a četli o bramborách, počítali jsme je a nakonec i natiskli plný pytel brambor. A aby toho nebylo málo, zvládli jsme i projektový den na téma finanční gramotnost. A poslední pátek jsme si zapálili první svíčku na našem adventním věnci – no ano, už se blíží ten krásný prosinec, který netrpělivě očekáváme.

Mgr. Světlana Pavelková